logo    barvy Korálek  SVĚT PROFI BAREV  DOPRAVA ZDARMA nad 3000 Kč!!! 

DOPRAVA

DOPRAVA ZDARMA u zboží kde je nápis (dopravy zdarma)!!!

A) IN TIME

1)

Expresní doručení zásilek v pracovní dny na všechny adresy v ČR do 24 hodin od převzetí zboží dopravcem. Zboží si přepravce vyzvedává následující pracovní den. V zimním období vyzvedává podle dostupnosti svozu v dané lokalitě. Navíc sleva 3 % nad 1000 Kč z ceny objednávky a 3 % za platbu předem. Nad 3000 Kč doprava zdarma + sleva 3%.

2) IN TIME Poštomaty ČR - DORUČENÍ DO IN TIME POŠTOMATU

Poštomat InPost je výjimečný způsob dopravy a platby za přepravu. Při vytváření objednávky v kroku doprava a platba zvolte přepravu: "Poštomat InPost" a z mapy nebo ze seznamu si vyberte ten Poštomat (terminál), který Vám vyhovuje.

Jakmile bude baliček vložen do Poštomatu, obdržíte sms a email s heslem a QR kódem na základě kterého si můžete zásilku vyzvednout. Heslo nebo QR kód v kombinaci s Vaším mobilním číslem použijete při vyzvednutí jako identifikátor a schránka se otevře. U balíčku na dobírku budete před otevřením boxu požádán o zaplacení platební kartou. Balíček je v Poštomatu uložen po dobu 3 dnů mimo víkendů a svátků. Před ukončením úložní lhůty budete na ní upozorněn sms a emailem. Pokud vyzvednutí promeškáte, máte ještě 4 pracovní dny možnost si zásilku vyzvednout na nejbližším depu In Time.

Každý pohyb svého balíku můžete sledovat i on-line ZDE.

Co oceníte při výběru doručení do Poštomatu ?

FLEXIBILITU - Otevřeno 365 dní v roce, 7 dní v týdnu, 24 hodin denně

ČASOVOU ÚSPORU - Vyzvednutí balíčku trvá pár sekund a je bez front a čekání

DISKRÉTNOST - Ne vždy je někdo z rodiny nebo kolegů někým, kdo by měl znát obsah Vašeho balíčku

BEZPEČNOST - Balíček hlídají 3 bezpečností kamery

PLATBU KARTOU - Není potřeba mít u sebe hotovost a navíc se obávat, že vám nerozmění.

Prodejce si vyhrazuje právo dle svého uvážení na změnu typu dopravy z Poštomatu InPost na kurýra IN TIME v případě, že by se jednalo o rozměrnější zásilku. Přepravu zásilky zajišťuje kurýrní služba IN TIME.

+ dobírka 36 Kč, možnost objednávky pouze do 3000 Kč, jinak platba předem.

 

B) ČESKÁ POŠTA

1) Doporučený balíček

Zboží je dodáno do 1-3 dnů od převzetí zboží dopravcem počítané v pracovní dny do 14:30 a je doručeno přímo zákazníkovi a pokud není zastižen je uloženo na poště 15 dnů, do schránky o tom dostanete vyrozumění, že Vás nezastihli a na které poště si jej můžete vyzvednout. Do úložné doby se počítají i soboty něděle a svátky. Je to nejlevnější způsob dopravy pokud na zboží až tak nespěcháte. Max. 2 kg na 1 balík.

2) Do ruky

Moderní, rychlá a spolehlivá přeprava zboží s garantovanou dobou dodání 24 h v pracovní dny od převzetí zboží dopravcem počítané v pracovní dny do 14:30. Zboží je dodáno přímo k rukám zákazníka a pokud není zastižen je uloženo na poště 7 dní, kde si jej můžete vyzvednout, do schránky o tom dostanete vyrozumění, že Vás nezastihli a na které poště si jej můžete vyzvednout. Mimo jiné jste informováni sms a emailem, že je zboží přepravováno k Vám a další sms a email dostanete kdy vyprší úložná doba. Do úložné doby se počítají i soboty něděle a svátky.

3) Na poštu

Moderní, rychlá a spolehlivá přeprava zboží s garantovanou dobou dodání 24 h v pracovní dny od převzetí zboží dopravcem počítané v pracovní dny do 14:30. Zboží je dodáno na Vámi zvolenou poštu kde je uloženo 7 dní. Jste informováni sms a emilem, že je zboží přepravováno k Vám a další sms a email dostanete kdy vyprší úložná doba. Do úložné doby se počítají i soboty něděle a svátky.

SLEDOVÁNÍ ZÁSILKY: https://www.postaonline.cz/trackandtrace/-/zasilka

+ dobírka 40 Kč, možnost objednávky pouze do 3000 Kč, jinak platba předem.


Platba převodem na účet číslo účtu: 262986041/0300

levnější o cenu za dobírku a navíc sleva 3% z celkové částky. Při platbě uvádějte jako variabilní symbol, číslo objednávky.


C) Naše doprava po telefonické domluvě (nákup nad 2000 Kč).

Zdarma po Červené Vodě a okolí do 15 km, jinak 4 Kč za km, rozvoz max. do 30 km.

 

D) Osobní odběr v kamenném obchodě, platba v hotovosti na místě - sleva 5%.