Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

logo    barvy Korálek  SVĚT PROFI BAREV  DOPRAVA ZDARMA nad 3000 Kč!!! 

DOPRAVA

DOPRAVA ZDARMA u zboží kde je nápis (dopravy zdarma)!!!

A) IN TIME

1)

Expresní doručení zásilek v pracovní dny na všechny adresy v ČR do 24 hodin od převzetí zboží dopravcem. Zboží si přepravce vyzvedává následující pracovní den. V zimním období vyzvedává podle dostupnosti svozu v dané lokalitě. Navíc sleva 3 % nad 1000 Kč z ceny objednávky a 3 % za platbu předem. Nad 3000 Kč doprava zdarma + sleva 3%.

2) IN TIME Poštomaty ČR - DORUČENÍ DO IN TIME POŠTOMATU

Poštomat InPost je výjimečný způsob dopravy a platby za přepravu. Při vytváření objednávky v kroku doprava a platba zvolte přepravu: "Poštomat InPost" a z mapy nebo ze seznamu si vyberte ten Poštomat (terminál), který Vám vyhovuje.

Jakmile bude baliček vložen do Poštomatu, obdržíte sms a email s heslem a QR kódem na základě kterého si můžete zásilku vyzvednout. Heslo nebo QR kód v kombinaci s Vaším mobilním číslem použijete při vyzvednutí jako identifikátor a schránka se otevře. U balíčku na dobírku budete před otevřením boxu požádán o zaplacení platební kartou. Balíček je v Poštomatu uložen po dobu 3 dnů mimo víkendů a svátků. Před ukončením úložní lhůty budete na ní upozorněn sms a emailem. Pokud vyzvednutí promeškáte, máte ještě 4 pracovní dny možnost si zásilku vyzvednout na nejbližším depu In Time.

Každý pohyb svého balíku můžete sledovat i on-line ZDE.

Co oceníte při výběru doručení do Poštomatu ?

FLEXIBILITU - Otevřeno 365 dní v roce, 7 dní v týdnu, 24 hodin denně

ČASOVOU ÚSPORU - Vyzvednutí balíčku trvá pár sekund a je bez front a čekání

DISKRÉTNOST - Ne vždy je někdo z rodiny nebo kolegů někým, kdo by měl znát obsah Vašeho balíčku

BEZPEČNOST - Balíček hlídají 3 bezpečností kamery

PLATBU KARTOU - Není potřeba mít u sebe hotovost a navíc se obávat, že vám nerozmění.

Prodejce si vyhrazuje právo dle svého uvážení na změnu typu dopravy z Poštomatu InPost na kurýra IN TIME v případě, že by se jednalo o rozměrnější zásilku. Přepravu zásilky zajišťuje kurýrní služba IN TIME.

+ dobírka 36 Kč, možnost objednávky pouze do 3000 Kč, jinak platba předem.

 

B) ČESKÁ POŠTA

1) Doporučený balíček

Zboží je dodáno do 1-3 dnů od převzetí zboží dopravcem počítané v pracovní dny do 14:30 a je doručeno přímo zákazníkovi a pokud není zastižen je uloženo na poště 15 dnů, do schránky o tom dostanete vyrozumění, že Vás nezastihli a na které poště si jej můžete vyzvednout. Do úložné doby se počítají i soboty něděle a svátky. Je to nejlevnější způsob dopravy pokud na zboží až tak nespěcháte. Max. 2 kg na 1 balík.

2) Do ruky

Moderní, rychlá a spolehlivá přeprava zboží s garantovanou dobou dodání 24 h v pracovní dny od převzetí zboží dopravcem počítané v pracovní dny do 14:30. Zboží je dodáno přímo k rukám zákazníka a pokud není zastižen je uloženo na poště 7 dní, kde si jej můžete vyzvednout, do schránky o tom dostanete vyrozumění, že Vás nezastihli a na které poště si jej můžete vyzvednout. Mimo jiné jste informováni sms a emailem, že je zboží přepravováno k Vám a další sms a email dostanete kdy vyprší úložná doba. Do úložné doby se počítají i soboty něděle a svátky.

3) Na poštu

Moderní, rychlá a spolehlivá přeprava zboží s garantovanou dobou dodání 24 h v pracovní dny od převzetí zboží dopravcem počítané v pracovní dny do 14:30. Zboží je dodáno na Vámi zvolenou poštu kde je uloženo 7 dní. Jste informováni sms a emilem, že je zboží přepravováno k Vám a další sms a email dostanete kdy vyprší úložná doba. Do úložné doby se počítají i soboty něděle a svátky.

SLEDOVÁNÍ ZÁSILKY: https://www.postaonline.cz/trackandtrace/-/zasilka

+ dobírka 40 Kč, možnost objednávky pouze do 3000 Kč, jinak platba předem.


Platba převodem na účet číslo účtu: 262986041/0300

levnější o cenu za dobírku a navíc sleva 3% z celkové částky. Při platbě uvádějte jako variabilní symbol, číslo objednávky.


C) Naše doprava po telefonické domluvě (nákup nad 2000 Kč).

Zdarma po Červené Vodě a okolí do 15 km, jinak 4 Kč za km, rozvoz max. do 30 km.

 

D) Osobní odběr v kamenném obchodě, platba v hotovosti na místě - sleva 5%.